Шығыс пен Батыс

тоғысатын жер

Байланыстар

Заңды мекенжай: ЖШС «KTZE-Khorgos Gateway», Қазақстан Республикасы, Алматы облысы, 

Панфилов ауданы, Пенжім ауылы, кеңсе ғимараты 1330 

Пошта индексі – 041310

 

Қабылдау бөлмесі :

Тел.: +7 (727) 349 54 08

E-mail: info@khorgosgateway.com

            www.khorgosgateway.com

 

Мемлекеттік сатып алу бөлімі:

Маманов Султан - Бас менеджер 

Тел.: +7 (727) 349 54 08 (ішкі № 2136)

E-mail: Sultan.Mamanov@khorgosgateway.com

 

Коммерциялық департаменті:

Темирлан Махтаев - Коммерциялық департаментінің бас менеджері 

Тел.: +7 (727) 349 54 08 (внут.2158)

E-mail:  Temirlan.Makhtayev@khorgosgateway.com

 

Сауле Балтабаева - Тұтынушылармен жұмыс жасаушы менеджері

Тел.: +7 (727) 349 54 08 (ішкі № 2164)

E-mail: Saule.Baltabayeva@khorgosgateway.com

 

Аксултан Илашев - Коммерциялық департаментінің маман

Тел.: +7 (727) 349 54 08 (ішкі 2021)

E-mail: Aksultan.Ilashev@khorgosgateway.com

 

Илияр Хамраев - Коммерциялық департаментінің маман

Тел.: +7 (727) 349 54 08 (ішкі 2012)

E-mail: Iliyar.Khamrayev@khorgosgateway.com

 

БАҚ үшін:

Ибрагимова Назиям - PR менеджер

Тел.: +7 (727) 349 54 08 (ішкі №  2013)

E-mail: Naziyam.Ibragimova@khorgosgateway.com